1. Telif hakkı ihlaline neden olabilecek içeriklerin paylaşımı yasaktır.
  2. Reklam içerikli mesajların gönderimi yasaktır.
  3. Şiddet ve pornografi içeriği gibi yetişkin olmayanları olumsuz etkileyebilecek yazıların ve görsellerin paylaşılması yasaktır.
  4. Soru başlıklarında ve mesajlarda düzgün bir Türkçe kullanılmalıdır. Tamamı büyük harflerden oluşan veya küfür-argo-hakaret içeren mesajların gönderimi yasaktır.
  5. Dil, din, ırk, renk, cinsiyet, siyasi düşünce ve felsefi inanç benzeri sebeplerle ayrımcılığa neden olabilecek mesajların gönderimi yasaktır.
  6. Diğer üyeleri herhangi bir şekilde rahatsız etmek, site huzurunu bozmak yasaktır.
  7. Adres, telefon numarası, email adresi gibi kişisel bilgilerin paylaşılması yasaktır.
  8. Başkalarının yasal haklarını ihlal eden herhangi bir içeriğin paylaşımı yasaktır.
  9. “Aile ortamı” için uygun olmayan herhangi bir mesajın gönderilmesi yasaktır.
  10. Kuralları ihlal eden üyelerin hesapları kapatılabilir. Kural dışı mesajları şikayet etmek için “Rapor Et” tuşu kullanılmalıdır.

 

Gizlilik ve Şartlar
Web sitemizde ücretsiz üyelik sistemi bulunmaktadır. Seçeceğiniz bir kullanıcı adı, kullanmakta olduğunuz email adresiniz ve belirleyeceğiniz bir şifreyle mobilcevap.com’a kolayca üye olabilirsiniz. Üye olduktan sonra profilinize daha fazla kişisel bilgi ekleyebilirsiniz. Email adresiniz ve gizlediğiniz diğer kişisel bilgiler sistemde saklı tutulur ve üçüncü taraflarla paylaşılmaz. Üyelik hesabınızı admine ulaşarak iptal ettirebilirsiniz. Göndermiş olduğunuz mesajları düzenleme/silme/saklama hakkı site yönetimine aittir. Yasa dışı içerik paylaşımına ve kanunları ihlal eden mesajların gönderilmesine izin verilmez.

 

İçerik
Yönetimin ürettiği içeriklerin dışında web sitemizde bulunan konular, üyelerimizin ve ziyaretçilerimizin mesajları ile oluşur. Bu mesajlar kimi zaman internetteki farklı adreslerden kopyalanarak sayfalarımıza eklenir. Bu tarz mesajlarda kaynak adresin bağlantısını mesaja ekleme zorunluluğu bulunmaktadır. Talep veya şikayet durumunda telif hakkı sahipleri, bir üyemiz veya ziyaretçimiz tarafından forumlarımıza izinsiz eklenmiş olan bir içerikle ilgili işlem yaptırmak için yönetimle iletişime geçebilirler. Web sitemizde yer alan içerikler ancak kaynak gösterilerek paylaşılabilir.

 

İletişim
MobilCevap Yönetimi ve admin ile iletişime geçmek için İletişim Formu‘nu veya mobilcevap-email email adresini kullanabilirsiniz.

 

MobilCevap Admin